Teksty i muzyka

Zamówiłam w Merlinie dwie książki bo nie znalazłam ich w książnicy. Ciekawe czy są takie dobre. Dzisiaj może uda mi się kupić bilety na "Podwórkowych". Kasia nie przyjedzie bo koncert we czwartek. Może Miłosz wybierze się z Martyną. Nie lubię chodzić sama na koncerty… ale jak będzie trzeba. Może namówię Marcina..ale on to chyba słucha disko takie bardziej polo. No ale zobaczymy. dziś są zajęcia w POKISie.

Przerąbane na całej linii!!! Nie dosyć, że piłkarze, to jeszcze Kubicy się nie poszczęściło, a tak dobrze jechał.

Mam pomysł na mały utwór literacki. Teraz, kiedy jest trochę czasu można cos nabazgrać, tymbardziej, że Miłosz ma swój ukochany netbook. Stare pudło jest moje.

Są też bardzo złe wieści. Nie wiem co robić. Moja przyjaciółka ma chorego syna. Choroba kwalifikowana jest na świecie jako 1% populacji. To choroba mięsni. Chłopak przeszedł już dwie operacje. Teraz liczył na jeszcze jedną bo czuje się coraz gorzej. Badania jednak wykluczyły taką możliwość, a lekarz upewnił pacjęnta, że jest niestety śmiertelny bardziej niż inni śmiertelnicy. Pacjent ma 32 lata, jest normalny w sensie psychicznym i nikt nie wyobraża sobie, że mogłoby go zabraknąć. Nikt z jego przyjaciół, a co dopiero matka. W tym momencie czuje się wybrana. Mam fajnego syna, mądrego i samodzielnego. Czasem rogi mu wyrastają ale ma to po mnie i muszę to zrozumieć. teraz bardzie niż kiedykolwiek. Ludzie! Szanujcie swoje dzieci!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*