Mecz z Norwegią

Polacy będą grać w półfinałach mistrzostw świata!!!! Wczoraj wygrali z Norwegią 31:30. Dwie minuty do końca meczu przegrywali chyba 28:30. Wydawać by się mogło, że to koniec. Przez dwie minuty rzucić trzy. 15 sekund do końca było już 30:30. Ostatni wolny dla wroga… i norweskiemu trenerowi Bozia odebrała rozum. Kazał bramkarzowi stanąć w polu, żeby mieć o jednego zawodnika więcej. Naszym udało się przechwycić piłkę i wbić ją z naszego pola do bramki przeciwnika. Wcale mnie to nie dziwi, już raz tak było. Nasz bramkarz, ze swojego pola bramkowego pokonał bramkarza, który podobno jest najlepszy na świecie.

Dziś mogę już pisać o tym spokojnie. Wczoraj miałam arytmię. Normalnie mam nizkie ciśnienie. Że ja nie odpaliłam wczoraj…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.