###

 

Nasi przegrali z Macedonią. Niefart. Przeczytałam "Ptakona". Wszystko.

 

 

On:

 

 

Otworzyła mi z zalotnym uśmiechem. Miała na sobie letnią sukienkę, zwiewną, kusą. Była moją małą nadzieją na spełnienie, którego nie mogłem nijak dokonać z moja dziewczyną.

Matka przyprowadziła ją któregoś dnia I przedstawiła jako córkę koleżanki. Miała na imie Bogda – jak facet. Nie była brzydka ale śmierdziało od niej zjełczałącebulą. Myślałem, że faktycznie przyszły na pogaduchy I nie zwracałem uwagi. Potem jednak okazało się, że Bogda przyszła w jednym celu. Chciała się ze mną przespać. Rany! Co to była za meka! Okazje oczywiście chciałem wykorzystać ba nawet z poczatku dobrze nam szło I pierwszy wytrysk na jej biust był całkiem przyjemny. Mówiła ,że pierwszy lepiej wywołać to potem bedzie cudownie. Czekałem na to cudownie dość długo ale Bogda zaczęła sie pocić I smród nie pozwolił mi się spuścić.. Idź się umyj to może coś z tego będzie.. powiedziałem bo myslałem, że matka wynajęła jakąś dziwkę żeby sprawić mi przyjemność. Okazało się, że nie . Ponieważ nie miałem stałej dziewczyny matka postanowiła zająć się tym. Faktycznie , kiedy byłem w domu nie ciągneło mnie do dziewczynn. Wyjątkiem był pobytu w P. U Ali.

Ala była ulepiona chyba z innej gliny. Jej zapach przyprawiał o zawrót głowy. Czułem się , że fruwam kiedy szedłem z nią ulicą. Tak było tez tamtego dnia, kiedy przyjechałem pożegnać się przed wojskiem. Poprzedniego dnia poszlismy na spacer, w pażdziernikowy deszczowy wieczór. Było zimno. Pętaliśmy się po mieście bez celu. Potem te pocałunki na cmentarzu… chciałem być z nią sam na sam. Powiedziała, że jeszcze nigdy nie spała z facetem. Ja się nie przyznałem. Ciarki przeszły mi po plecach. Nie bałem się . Poczułem, że to cos pięknego. Moja Alicja jest dziewicą!. Zgodziłem się, że przyjdę następnego dnia. Nie mogło być lepiej. Była sama w domu, a ja stałem teraz przed nią, gotowy zrobic z niej kobietę. Kobietę moich marzeń. Nie bałem się ośmieszenia. Bałem się, że jej cos zrobię, że będzie ją bolało I każe mi iść do diabła. Zaczęliśmy od pieszczot, które przerwaliśmy wczoraj. Dziwiło mnie potem skąd otym wiedzieliśmy. Oboje żółtodzioby seksualne. Prosiła tylko żebym wchodził w nią powoli. Posłuchałem . Patrzyłem co bedzie dalej. Dalej już było cudownie. Nie za długo ale było mi dobrze. Kompletne spełnienie. Ja tęmpy bydlak chciałem jej świeżej krwi, która genialnie czerwona była jak dowód przestępstwa W tamtej chwili byłem gotów oświadczyć się o jej rękę ba iść od razu do kościoła, żeby nie wracać do domu, do matki, do Bogdy. Ja tęmpy bydlak chciałem jej świeżej krwi, która genialnie czerwona była jak dowód przestępstwa.

Wtej chwili byłem mocarzem. Mogłem wszystko. Wypełniałem swoim nasieniem kobietę, która od tej chwili była moją kobietą. Pierwszy prawdziwy orgazm z miłością…tylko twój na zawsze. Nigdy potem nie spotkałem takiej kobiety, a miałem ich wiele po ślubie z Bogdą. Czasem włuczyłem się wieczorami po miescie. Wolałem towarzystwo kurwy niż mojej śmierdzącej żony. Dlaczego dałem się namówić matce na to małżeństwo? Byłem słaby, matka płakała, że zmarnuję sobie życie, że nie skończyła szkoły, że zdemoralizowana, podobno pije. Kto wtedy nie pił? Nawet moja świętojebliwa mamusia piła I to ostro. No ale to była ona . Moja matka. Jak śmiesz! Jakim prawem mnie osadzasz! I łzy. Pomyślałem, że Ala nie zgodziłaby się z matką. Miałaby piekło. Nie pomyślałem za to, że mógłbym mieszkać z Alą na jakims końcu świata z dala od matki I tego całego piekła. Cóż byłem wygodny I całkiem uzależniony od matki.

Jak byłem w armii, miałem cichą nadzieję, że Ala zajdzie w ciążę I wszystko stanie sie jasne. Tymczasem dostałem od niej list, że nie chce stawać na drodze mojej matce, że wie o innej kobiecie I żebym nie pisał więcej głupot. Dałem list mojej matce do przeczytania I kazałem wyjaśnić o co tu chodzi. Spytała czy coś było między nami. Odparłem, że ją kocham I , że tak było! Darłem się. Nawet jej powieka nie drgnęła. Kazała mi się uspokoić I dać sobie spokój z tą dziewczyną. Wydała wyrok, a ja nie mogłem nic zrobic. Przez następne pół roku nie dostawałem przepustek. Przeniesiono mnie do sztabu, zabrano broń. Po pijackiej bójce w kantynie osadzono mnie w areszcie I tłumok siedział. Chłopaki chodzili na lewizny, na randki, a ja miałem tylko odwiedziny matki I Bogdy. Postanowiłem nie rezygnować. Zrobiłem się cierpliwy. Poczekałem do końca służby, a potem pojechałem prosić o wybaczenie. Byłem pewien, że wszystko będzie dobrze. Tęskniłem za jej ciałem. Przez te dwa lata była moją boginią, a teraz jechałem pełen obaw. Jednocześnie bardzo chciałem ją zobaczyć. Długo pukałem do drzwi mojej siostry Eli. Bez skutku. Sąsiedzi powiedzieli mi,że Ela poszła do dyskoteki z koleżanką I zostałem u tych sasiadów na cały wieczór.

Około północy wpadła Ela I rzuciła mi sie na szyje. Spytałem czy Ala wróciła z nią. Tak czeka w mieszkaniu. Rzuciłem sie do drzwi, a potem biegiem do mieszkania Eli. Wpadłem do środka, a ona zerwała sie na równe nogi, przestraszona. Była huda. Miała wystraszone oczy. Witaj, powiedziałem pojednawczo. Dzień dobry, odparła. Stałem I czekałem aż spojrzy na mnie I nie będę musiał nic mówić. Ona stała tam I ściskała torebkę. Skoro masz towarzystwo to ja idę, powiedziała do Eli. Zostań chwilę, chcę z tobą porozmawiać, poprosiłem dławiąc sięsuchością w gardle, proszę. Nie ma oczym mówić, odparła. Wszystko już wiem, dodała. Zrobiłem kilka kroków w jej strone, ale ona wyminęła mnie I ruszyła do drzwi, rzucając lodowate dobranoc. Krew odpłynęła mi z głowy. Wybiegłem za nią na korytarz. Chciałem ją gonić, ale zrobiło mi się słabo I tylko oparłem sie o futryne.

Twoja matka to potwór, powiedziała Ela. Wiem, odparłem. Nie bedzie z toba rozmawiać, kontynuowała Ela. Twoja matka….co ona tu wygadywała na Alę, wstretna dziwka, to najłagodniejsze określenie. Kto jej powiedział! Spytałem. Moja mama. Bardzo ją lubi I nie chciala konfrontacji twojej matki z jej rodzicami. Chciała iść do nich, a moja matka wziąła to na siebie. Odparła Ela

Łaziłem chyba ze trz razy do Ali. Jej mama powiedziała z uśmiechem, że Ala nie chce rozmawiać.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „###

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*